RC1218DK-0711RL
MFR.Part #
RC1218DK-0711RL
JLCPCB Part #
C4229686
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS