RC1218DK-0710RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218DK-0710RL
JLCPCB Part #
C4221071
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS