RC1218DK-0710R2L
MFR.Part #
RC1218DK-0710R2L
JLCPCB Part #
C1703986
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS