RC1218DK-0710KL
MFR.Part #
RC1218DK-0710KL
JLCPCB Part #
C1704000
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS