RC1210JR-076R2L
MFR.Part #
RC1210JR-076R2L
JLCPCB Part #
C326679
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS