RC1210JR-0751KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1210JR-0751KL
JLCPCB Part #
C276329
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS