RC1210JR-073K3L
MFR.Part #
RC1210JR-073K3L
JLCPCB Part #
C470033
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS