RC1210JR-0736RL
MFR.Part #
RC1210JR-0736RL
JLCPCB Part #
C326896
Description
-55℃~+155℃ 200V 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS