RC1210JR-072R2L
MFR.Part #
RC1210JR-072R2L
JLCPCB Part #
C137077
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS