RC1210JR-072K7L
MFR.Part #
RC1210JR-072K7L
JLCPCB Part #
C723509
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS