RC1210JR-0724KL
MFR.Part #
RC1210JR-0724KL
JLCPCB Part #
C875223
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS