RC1210JR-071R2L
MFR.Part #
RC1210JR-071R2L
JLCPCB Part #
C326682
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS