RC1210JR-0711RL
MFR.Part #
RC1210JR-0711RL
JLCPCB Part #
C728398
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS