RC1210FR-13931RL
MFR.Part #
RC1210FR-13931RL
JLCPCB Part #
C5843043
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS