RC1210FR-1391RL
MFR.Part #
RC1210FR-1391RL
JLCPCB Part #
C6965649
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS