RC1210FR-136K8L
MFR.Part #
RC1210FR-136K8L
JLCPCB Part #
C5721029
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS