RC1210FR-13300RL
MFR.Part #
RC1210FR-13300RL
JLCPCB Part #
C6263529
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS