RC1210FR-13270RL
MFR.Part #
RC1210FR-13270RL
JLCPCB Part #
C6757766
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS