RC1210FR-1310RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1210FR-1310RL
JLCPCB Part #
C5843041
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS