RC1210FR-10115KL
MFR.Part #
RC1210FR-10115KL
JLCPCB Part #
C6757758
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS