RC1210FR-079R09L
MFR.Part #
RC1210FR-079R09L
JLCPCB Part #
C875194
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS