RC1210FR-07910KL
MFR.Part #
RC1210FR-07910KL
JLCPCB Part #
C875173
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS