RC1210FR-078R06L
MFR.Part #
RC1210FR-078R06L
JLCPCB Part #
C875167
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS