RC1210FR-078K2L
MFR.Part #
RC1210FR-078K2L
JLCPCB Part #
C875163
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS