RC1210FR-078K06L
MFR.Part #
RC1210FR-078K06L
JLCPCB Part #
C875161
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS