RC1210FR-07750KL
MFR.Part #
RC1210FR-07750KL
JLCPCB Part #
C326791
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS