RC1210FR-076R65L
MFR.Part #
RC1210FR-076R65L
JLCPCB Part #
C309592
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS