RC1210FR-07680RL
MFR.Part #
RC1210FR-07680RL
JLCPCB Part #
C163351
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS