RC1210FR-075R62L
MFR.Part #
RC1210FR-075R62L
JLCPCB Part #
C875077
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS