RC1210FR-075M6L
MFR.Part #
RC1210FR-075M6L
JLCPCB Part #
C6263526
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS