RC1210FR-075K23L
MFR.Part #
RC1210FR-075K23L
JLCPCB Part #
C875070
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS