RC1210FR-0756KL
MFR.Part #
RC1210FR-0756KL
JLCPCB Part #
C728388
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS