RC1210FR-0753R6L
MFR.Part #
RC1210FR-0753R6L
JLCPCB Part #
C875051
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS