RC1210FR-07510RL
MFR.Part #
RC1210FR-07510RL
JLCPCB Part #
C309589
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS