RC1210FR-074R75L
MFR.Part #
RC1210FR-074R75L
JLCPCB Part #
C875039
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS