RC1210FR-074K42L
MFR.Part #
RC1210FR-074K42L
JLCPCB Part #
C875029
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS