RC1210FR-07453RL
MFR.Part #
RC1210FR-07453RL
JLCPCB Part #
C875005
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS