RC1210FR-0741R2L
MFR.Part #
RC1210FR-0741R2L
JLCPCB Part #
C874988
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS