RC1210FR-073R9L
MFR.Part #
RC1210FR-073R9L
JLCPCB Part #
C874980
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS