RC1210FR-073K09L
MFR.Part #
RC1210FR-073K09L
JLCPCB Part #
C874967
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.09kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS