RC1210FR-0731R6L
MFR.Part #
RC1210FR-0731R6L
JLCPCB Part #
C874928
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS