RC1210FR-072K49L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1210FR-072K49L
JLCPCB Part #
C705453
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS