RC1210FR-0729K4L
MFR.Part #
RC1210FR-0729K4L
JLCPCB Part #
C874886
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS