RC1210FR-07270KL
MFR.Part #
RC1210FR-07270KL
JLCPCB Part #
C874869
Description
-55℃~+155℃ 200V 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS