RC1210FR-07243KL
MFR.Part #
RC1210FR-07243KL
JLCPCB Part #
C874847
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS