RC1210FR-07240RL
MFR.Part #
RC1210FR-07240RL
JLCPCB Part #
C163354
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS