RC1210FR-07160RL
MFR.Part #
RC1210FR-07160RL
JLCPCB Part #
C784589
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS