RC1210FR-0713R3L
MFR.Part #
RC1210FR-0713R3L
JLCPCB Part #
C874709
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS