RC1210FR-07121KL
MFR.Part #
RC1210FR-07121KL
JLCPCB Part #
C874690
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS