RC1210FR-07118RL
MFR.Part #
RC1210FR-07118RL
JLCPCB Part #
C874682
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS